Informace

k aktuálnímu ročníku

Datum konání

Ročník 2021 se uskuteční dne 10.4.2021. 

Trasa

Trasa letošního ročníku bude vzhledem k podmínkám na trati (těžba dřeva, nepřístupné lesní cesty) maličko odlišná od trasy posledního konaného ročníku tj. 2019, ale pouze mírně upravená, jednoduše řečeno třetí čtvrtina trati vede po jiných lesních cestách:-)


Program sportovního odpoledne:

V sobotu 10.4.2021 se dostavte k odběhnutí závodu v době od 10:00 hod. do 15:00 hod., v této době bude vyznačena trať závodu, na místě startu a cíle bude k dispozici časomíra  a budou vám podány všechny potřebné informace k závodu. 

V pondělí 12.4.2021 v době od 16.00 hod. do 17.00 hod. bude trať připravena pro účastníky z jiných okresů, kteří nemohou v době řádného konání závodu cestovat na závod. V tuto chvíli jsou k dispozici sice předběžné, ale celkem pravděpodobné informace o tom, že zákaz cestování mezi okresy bude od 12.4.2021 zrušen. 

Pro ty závodníky, kteří nemohou z relevantních důvodů odběhnout závod ani v jednom z termínů je možné domluvit individuální start, nelze však v tomto případě již garantovat plně vyznačenou trať. 

v dětských kategoriích se v letošním roce závodit nebude, ale v sobotu 10.4.2021 bude vyznačena dětská trať o délce cca 1 km, která nevede po veřejných komunikacích, děti budou startovat taktéž jednotlivě s minimálním startovním odstupem 30 vteřin. 

Vyhlášení výsledků, stupně vítězů a předávání cen se v letošním roce konat nebude, výsledky budou vystaveny zde na webu a zaslány ke zpracování do seriálu Běžec podblanicka. 


Registraci do hlavního závodu je možné provést vyplněním následujících údajů:

Zde jsou propozice hlavního závodu ke stažení:

Místo konání

Start všech závodů je na koupališti v Trhovém Štěpánově, ulice Nádražní.

https://mapy.cz/s/tE3n